Predaj novostavieb 4i rodinných domov v príjemnej obci neďaleko Nitry

Predaj novostavieb 4i rodinných domov v príjemnej obci neďaleko Nitry

125.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Zlaté Moravce
Mesto: Beladice

Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj


ComfortReal ponúka z poverenia majiteľa na predaj samostatne stojace 4i rodinné domy so škridlovou strechou typu bungalov v Beladiciach, neďaleko upraveného parku hotela Tartuf a s výhľadom naň, v príjemnej obci neďaleko Nitry a s blízkym napojením na diaľničný obchvat, avšak bez rušivých vplyvov premávky. Dom sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere 450 m2, úžitková plocha je 105 m2.

Pozemok je takmer rovinatý a slnečný, s JZ orientáciou trasy a záhrady. Dom je napojený na všetky verejné inžinierske siete vrátane kanalizácie a vedie k nemu spevnená komunikácia.
Stavba nesie prvky typickej architektúry bungalovu, povrchová úprava fasády je silikátová omietka. Parkovanie je riešené na spevnenej ploche, ktorú tvorí betónová dlažba – k domu prislúchajú 2 spevnené parkovacie státia, zaparkujete tu však áut viac. Dom má dve toalety.

DISPOZÍCIA:
Dom je jednopodlažný, s úložným priestorom v podstreší. V zádverí domu sa nachádza vstupná chodba, v ktorej zadnej časti je umiestnený plynový kotol zn. Protherm, vpravo je prístupná toaleta s umývadlom a prípravou na osadenie sprchového kúta, s prirodzeným vetraním. Dom má nepriechodné izby a je rozdelený na dennú a nočnú časť. Kúrenie v dome je podlahové.

Obývačka prepojená s otvorenou kuchyňou, do ktorej preniká prirodzené svetlo je predurčená na trávenie spoločných chvíľ s rodinou. Má výstup na terasu a do záhrady. Je pekne presvetlená a má prípravu pre dobudovanie krbu.

Tri spálne príjemnej veľkosti sú v dome umiestnené v chodbičke oproti sebe, medzi nimi sa nachádza vstup do kúpeľne - druhá toaleta, umývadlo, vaňa/sprchový kút - s prirodzeným vetraním.

KONŠTRUKCIA DOMU: ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT: „A“ – veľmi úsporná
- tehlový dom s 10 cm zateplením
- terasa a parkovacie státia z betónovej dlažby
- okná domu plastové, trojsklá
- príprava na klimatizáciu
- príprava na dobudovanie krbu
- podlahové kúrenie
- osadený plynový kotol
- úložný priestor pod strechou
- v celom dome sú stierky a biela maľovka
- na stenách osadené vypínače a zásuvky bielej farby, príprava na TV a internet
- príprava na osadenie kuchynskej linky

Cena zodpovedá odovzdaniu v štádiu holodom - bez interiérových zárubní a dverí, podláh, obkladu na toalete a v kúpelni, sanity. V prípade požiadavky DOKONČENIA DO ŠTANDARDU máme pre Vás aj túto možnosť, cena v závislosti od Vami požadovaných materiálov.
V cene domu sú aj parkovacie miesta, terasa a oplotenie bez brán. V zadnej časti pozemku pevné oplotenie, jednotlivé domy oddelené múrikom s osadenými stĺpikmi a pletivom.

Obec Beladice leží 10 km od Zlatých Moraviec a je od Nitry vzdialená cca 15 min autom. V obci na nachádzajú 3 kaštieIe s krásnymi a veľkými parkami. Najvýznamnejším je kaštieľ v Pustom Chotári, ktorý dnes slúži ako Park Hotel Tartuf, s možnosťou využitia wellnesu - sáun, bazénov, masáží. Práve do tohto parku je orientovaný výhľad z terasy a záhrady domov. V centre obce sa nachádza obecný úrad, pošta, COOP JEDNOTA, ďalej obec disponuje lekárňou, zdravotným strediskom,

Bližšie informácie, obhliadky a podmienky financovania Vám rada poskytne Ingrid na čísle telefónu 0948 650 511.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Poschodieneuvedené
Počet poschodí1
Počet izieb4
Rozloha pozemku450 m²
Úžitková plocha105 m²
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Kúpeľňaáno
Vykurovanieáno
Terasa15 m²
Pivnicanie
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektáno
Krbpredpríprava
Klimatizáciaáno
Energetický certifikátA
Bezbariérový prístup nie
Oknáplastové
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti