Predaj pozemku 1458 m2 v nádhernom prostredí Záhorskej Bystrice pod le

Predaj pozemku 1458 m2 v nádhernom prostredí Záhorskej Bystrice pod le

234.500,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Záhorská Bystrica
Mesto: Bratislava - Záhorská Bystrica
Ulica: Pútnická

Vlastníctvo: osobné
Druh: Pozemky - bývanie
Typ: predaj


ComfortReal ponúka z poverenia majiteľa na predaj veľmi pekný pozemok o rozlohe 1458 m2 - obklopený lesom, slnečný a oplotený. Pozemok je z hľadiska svojej veľkosti a tvaru vhodný aj na výstavbu dvoch rodinných domov, čo Vám zníži vstupné náklady o polovicu. Možná zastavanosť 25%.

Na pozemku sa nachádza studňa o hĺbke 40 m so stálym stĺpikom vody 7 m. Do vodovodnej šachty je osadené výkonné čerpadlo a pod zemou sú z nej ťahané kompletné rozvody. Pozemok má kompletne pripravené a pod zemou ťahané rozvody na elektrinu, vodu, čističku, kabeláž na alarmy, príprava na osadenie elektrickej brány a pod.. Elektrická skriňa je nová, osadená pri vstupe na pozemok. Okrem hlavného výstupu na prístupovú cestu je k dispozícii menšia bránka so vstupom do lesa.

Okolie okolo plota je odkopané a upravené. Celý pozemok je odvodnený, vyriešený odpad z čističky aj zo strechy. Vo vzdialenosti cca 600 m nájdete obchod, reštauráciu i autobusovú zastávku.

Všetky ďaľšie informácie o pozemku Vám rada poskytnem na tel. čísle 0948 650 511. Na tomto čísle ma takisto kontaktujte ohľadne obhliadok.

Ak sa chcete cítiť aj v hlavnom meste ako v raji a zvažujete kúpu pozemku, je to pre Vás správna voľba. Teším sa na stretnutie :-)

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Poschodieneuvedené
Koeficient zastavanosti25%
Rozloha pozemku1458 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Vodastudňa
El. napätie230/400V
Inžinierske sieteáno
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti